e-Pozwy

demo z internetu

wersja W


Poniżej zamieszczony jest link do demo programu e-Pozwy w wersji W - do użytku własnego, przeznaczonego do składania pozwów w EPU przez użytkownika programu w swoim imieniu .

Wersja DEMO zawiera kilkanaście przykładowych spraw znajdujących się na różnym etapie tworzenia pozwu. Każda ze spraw może być przez Państwa uzupełniana i korygowana.

Rozpoczęcie pracy proponujemy od kliknięcia na przycisk Pozew znajdujący się po prawej listy spraw w module: Nowe.

Demo umożliwia wprowadzanie nowych spraw przez użytkownika. W tym celu należy używać przycisku Dodaj znajdującego się po prawej listy spraw.

Demo nie zawiera żadnych pozwów w module pozwy Złożone, gdyż do tego modułu pozwy są  przenoszone automatycznie po ich wysłaniu do sądu, a pozwów przykładowych nie można wysłać do EPU.

Demo zawiera fikcyjne dane długów.

W sprawach sądowych daty odgrywają ważna rolę. Z tego powodu demo po zainstalowaniu wskazuje zawsze datę 25.10.2013 r. i od tej daty liczone są kolejne dni.

Wersja DEMO nie pozwala na wysłanie sprawy do EPU.

Program e-Pozwy w module wezwania pozwala na tworzenie własnych wzorów pism na podstawie wzorów zawartych w programie. Sposób tworzenia własnych wzorów opisany jest w Instrukcji obsługi.

DEMO jest aktywne przez 10 dni od chwili zainstalowania.

Opis programu i inne informacje znajdują się na stronie www.epu1.pl 

Będziemy wdzięczni za Państwa uwagi dotyczące programu.

W razie pytań  jesteśmy do Państwa dyspozycji, a w sprawach technicznych prosimy bez wahania kontaktować się z pomocą techniczną: tel. 736 805 959


http://www.epu1.pl/demo/epu-w.exe


Kliknięcie na link spowoduje pobranie programu w pełnej wersji , co może potrwać kilka minut